Tekzen İnternet Sitesinden Aldığım Ürün Kullanılmış Geldi İade Edemiyorum.

Murat D. |

69***46 no.lu siparişimde bulunan 2146817 kodlu Fakir marka saç kurutma makinesi tarafıma ulaştığında kontrol ettim. Ürünün üzerinde çizikler, uç takma kısmında takılıp sökülmeden dolayı yıpranma ve arka kapak kısmında da küçük bir parçanın kırılıp kopmuş olduğunu fark ettim. Büyük ihtimalle teşhir ürünü olarak kullanılmış olan bu makineyi iade etmek isteğiyle 23 Eylül 2016 'da Tekzen Çağrı merkezini aradım. 28 Eylül 2016'da mail ile ürünün fotoğraflarını gönderdim. 6 Eylül 2016'da tekrar çağrı merkezini aradım, ancak 17 gün geçmesine rağmen ilgili birim bana halen dönüş yapamadı.

Etiketler :

Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  14:33

  Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1057270 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri