Tekzen İade İçin Kredi Kartı Slipi Zorunlu!

Alper K. |

İade için verdiğim ürün kabul edildi fakat kredi kartı slipi olmadığı için para iadesi yapılmadı. Oluşturduğum şikayet kaydına dönülmedi. Ülkemizde artık her firma kendi kanununu oluşturuyormuş. Örn: slip olmadan geri ödeme yok.

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper K.
  14 Temmuz
  10:47

  Hala slip zorunlu diyor. İnanamıyorum. Madem karadüzen bir sistemle ticari faaliyetlerinize devam ediyorsunuz kanunları kendinize göre evirerek değil, "zahmet olacak ama" bir nüshasını kendinize ayırdığınız slip ile probleminizi çözebilirsiniz. Tabii müşteriyi caydırma suretiyle iade almamak gibi küçük hesaplar peşinde olmak başka bir düzey oluyor. Günümüzde faturan bile olmasa e arşivden ulaşıp sana verebilen firmalar varken Tekzen in bu uygulamasını kınıyorum. Hayal kırıklığı. .

 • 14 Temmuz
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Talebinizle ilgili Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri sisteminde 943308 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim


  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri