30 Haziran 2016

Tekzen İade Etmek İstiyorum Mağdur Ediyor...

25.Haziran. 2016 tarihinde adresime ulaşan, tekzen.com.tr internet adresi üzerinden aldığım (sipariş no. 653***) Electrolux 7300s blenderi 5 gün sonra (30.06.2016) iade etmek istedim. Müşteri hizmetleri ile telefondaki ve internet üzerindeki yazışmalarım da benden yetkili servisten "iade uygunluk raporu" almam gerektiğini söyledi. Bende böyle bir ibarenin ne bana gönderilen mesafeli satış sözleşmesinde ne de sitelerinde geçmediğini söyledim.

6502 Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununda da belirtildiği üzere ". Hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkı"mı kullanmak istedim. Ayrıca isteklerini kabul ederek iade uygunluk raporu için Electrolux yetkili servisi ile görüştüğümde yetkili serviste böyle bir rapor hazırlanmadığını, veremeyeceklerini söylediler. Tekzen mağdur ediyor.

Cihan 412 Okunma

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi30 Haziran 2016

    Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 955613 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön