Tekzen Hatalı Gönderilen Ürün Ödemesi Yapıldığı Halde Değişimi Yapılmadı.

Serhat B. |

08.07.2016 tarihinde istemiş olduğum 66**** no... 'lu siparişimde ürün kodu 234***** olan Hobby Life Plastik Şeffaf Kademeli Temizlik Kovası görselden farklı bir yanlış ürün gönderildiği için, 19.07.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo tarafından 2148***** gönderi kodu ile iade gönderdiğim ürünü firma yetkilisi E*** T**** tarafından teslim alındığı halde hiçbir şekilde değişim veya para iadesi yapılmadı. Defalarca mail atmama rağmen hiçbir şekilde sonuçlandırılmadı. Hizmet kalitesinin bu kadar duyarsız ve düşük olduğunu öğrendiğim için bir daha hiçbir şekilde alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Ürün Ambalaj Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  14:03

  Değerli Müşterimiz,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 964869 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri