Tekzen Elinde Olmayan Ürünü Satıyor!

Ahmet G. |

651**** sipariş numarasıyla Tekzen'den 21.06.2016 tarihlinde "Sokak lambası tasarımlı solar lamba" satın aldım. Gönderim süresi 3 iş günü olmasına rağmen 2 haftadır ürünü göndermediği gibi tatmin edici cevapta vermiyor.

Ürün elinizde yoksa muadil ürün gönderin dememe rağmen en geç çarşamba kargoda cevabı aldım. Bugün perşembe ama hala tedarik edilemedi diyor. 3 kuruşluk mal için Tekzen adını kötülüyor. Tekzen firmasını daha kurumsal bilirdim.

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet G.
  30 Haziran
  15:01

  Tekzen'in cevabında ürünü temin edemedikleri, edemeyeceklerini belirttiler. Başka ürün önerdiler, bu saatten sonra Tekzen'den asla alışveriş yapmam. Eşime dostuma ve sosyal ortamda da Bunu paylaşacağım. Para iadesi talep ettim. "Müşteri Hizmetleri" ile konuştuğumda sitemimi dile getirdim. "Anlıyoruz" "Anlıyoruz " oldu eminim çok anlamışlardır. yazıklar olsun.

 • 30 Haziran
  11:17

  Değerli Müşterimi,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 946056 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri