28 Ekim 2016

Tekzen Alışveriş Memnun Kalmadım!

20 Ekim'de yaptığım alışverişin malzemesi bana 21 Ekimde evimin yakınındaki kargo şubesinde olmasına rağmen hala iletilmedi. 7 gündür şikayet bırakmadığım yer kalmadı ve bırakmaya da devam edeceğim. MNG Kargo ile çalışmaya devam eden hiçbir firmadan alışveriş yapmayacağım. Tekzen'i aradım ürünüm gelmedi iptal etmek istiyorum dedim neden diye sorgulamadılar bile. Tekzen'den de MNG Kargo'dan da hiç memnun kalmadım.

Bahar 194 Okunma

Cevaplar

  • Bahar 29 Ekim 2016

    20 Ekim'de yaptığım alışverişin malzemesi bana 21 ekimde evimin yakınındaki kargo şubesinde olmasına rağmen hala iletilmedi. 7 gündür şikayet bırakmadıgım yer kalmadı ve bırakmayada devam edeceğim. MNG Kargo ile çalışmaya devam eden hiçbir firmadan alışveriş yapmayacağım. Tekzeni aradım ürünüm gelmedi iptal etmek istiyorum dedim neden diye sorgulamadılar bile. Tekzen'den de MNG kargodan da hiç memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmiyorum. Benim gibi mağdur olmamak adına alışveriş yapmayın derim.

  • Tekzen Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz , Size yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı bizimle paylaşınız. . Saygılarımızla, Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön