Tekzen 30 Saniyede Bozulan Skil Marka Çim Biçme Makinesi!

Tanju Ş. |

İnternet mağazası üzerinden misina çim biçme makinesi aldık. Üç gün sonra makineyi ilk defa çalıştırdık ve çimlere temas etmesinden 30 saniye sonra motorundan duman çıktı ve motoru bozuldu. Tekzen'i aradığımda garanti için servise götürmemi gerektiğini onlarla ilgili olmadığını söylediler. Fakat markanın Türkiye'de hiçbir servisi yok kendi sitesinde yazan numara kullanılmamakta Tekzen müşteri hizmetleri tarafından da herhangi bir yönlendirme yapılmamaktadır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tanju Ş.
  10 Nisan
  19:01

  Firma benimle iletişime geçti. Biz sattık bizden çıktı. Gerisini kendi servisiyle halledeceksiniz dedi. Bu kadar yönlendirme yaptılar.

 • 07 Nisan
  14:25

  Değerli Müşterimiz,

  Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 855560 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri