Tekstilev.com Parayı Aldılar Ürünü Teslim Etmediler!

Çiğdem U. |

03.03.2014 tarihinde Tekstilev.comdan 79.90 Tl tutarında nevresim takımı satın aldım. Kredi kartımdan para o an çekildi. Sonrasında firma hakkındaki şikayetleri okudum ve aynen ben de firmaya hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Bir haftadır ürün ortada yok. Aras Kargo'yla çalıştıklarını belirtmişler.

Aras Kargo'yu aradım adıma herhangi bir gönderi yok. Anlamadığım bu konuda bu kadar şikayet alan bir firmanın nasıl hala internette faaliyet gösterebildiğidir. Yapı Kredi Genel Müdürlüğüne de faks gönderdim. Bu firma ile ilgili yasal ne gerekiyorsa yapmak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem U.
  16 Mayıs
  22:27

  banka kanalı ile çekilen miktar kredi kartıma iade edildi.

 • Çiğdem U.
  16 Mayıs
  22:24

  paramı banka kanalıyla iade aldım .bankanın müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım sonra genel müdürlüğe faks çektim. inceleme sürecinden sonra çekilen miktar kartıma iade edildi. umarım bankalar yasal işlem başlatırlar bu firma ile ilgili.

 • Çiğdem U.
  17 Mart
  23:34

  Hala tekstil evden arayan soran yok. Ürün yok. Sizin nasıl bir yaptiriminiz var tam olarak anlayamadigim için birşey diyemiyorum. Kesinlikle bu firma internet kanalinda olmamali. Benim gibi daha çok insan mağdur olur