Teksoy Evden Eve Nakliyat Kaba Davranışlar ve İlgisizlik!

Selçuk İ. |

Teksoy Nakliyat 08. 08. 2013 tarihinde Yöneticisi olduğum Yaylacı Apartmanında eşya alan ve binaya ait otoparktan çıkıp giderken aracı ile otopark kapısını yerinden söktüler diğer hasır telleri de eğerek hasar vermişler. Kapının ray sistemi de eğildiği için hasarlandı. Bu olayı tatlıya bağlamak istemiş olmama rağmen ödemiyoruz dediler. Adli olay olarak şikayette bulunduk video ve fotoğrafları adli makama sunduk. f

Firmadan şikayetçi olundu. Hasar tarafımızca 500 + KDV : 590 lira ücret ödendi. Akabinde 0535 7** numaralı telefon aranarak firma yetkilisi aranarak bilgi verildi. Ben size döneceğim dedi hala dönecekler anlayacağınız sorumsuz bir firma.

Etiketler :

Hasarlı - Kayıp Eşya ve Tazmini Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk İ.
  08 Kasım
  23:45

  Yukarıda ismi geçen TEKSOY Nakliyat BURSA da bulunan Teksoy Nakliyatla alakası yoktur. Şikayet konusu firma Ankara Yenimahalle de faaliyet gösteren ANKARA TEKSOY NAKLİYAT 'dır

 • Selçuk İ.
  06 Kasım
  23:39

  Hala bir tık yok ne kadar vurdum duymaz bir firma....

 • Selçuk İ.
  26 Ekim
  09:36

  Nekadar ilgisiz alakasız bir firma, insan en azından bir temsilcisi arayarak kardeşim senin şikayetin nedir derdin nedir diye sorar veya buraya cevabını yazarlar.

 • Selçuk İ.
  23 Eylül
  21:45

  Şikayet konusu ile ilgili firma temsilcisinin bilgisi olmasına rağmen hala ilgisiz ve alakasızlar. Çok kaba ve saygısız insanlar. Adli süreç devam etmektedir.