26 Mart 2013

Teknotel Arızalı Gitti Arızalı Geldi!

WDS-150 cihazımda ilk günden beri kablosuz bağlantı problemi var;pc,cep telefonu ve tablet ile denedim,kablosuz bağlantı var gözüküyor ama internet yok diyor,kablosuz bağlantıyı kesip tekrar bağlanmayı denediğimde bağlantı sağlanmıyor,cihazı restart edene kadar problem çözülmüyor, restarttan 1-2 saat sonra aynı problem tekrar ediyor.

Cihazı ethernet kablo ile pc ye bağladığımda herhangi bir problem olmuyor.Tüm problem kablosuz bağlantıda.Cihazı 29887 arıza kodu ile servise gönderdim,bugün geri geldi,aynı problem devam ediyor,herhangi bir değişiklik yok,kargo masrafını ödemek yanıma kar kaldı, o kadar.

İsmail 444 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 04 Nisan 2013

    Ürün tekrar teknik servise gitti,bu sefer yukarı belirttiğim problemi onayladılar ve ürün değişimi yapıldı,teşekkürler.

  • Teknotel Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın İsmail Cem Gökçe, Cihazınız ile ilgili 19 Mart’ta servis kaydı oluşturulmuş ve 20 Mart’ta tarafımıza ulaşmış. 5 gün süre ile test edilmiş ve herhangi bir sorun tespit edilememiş olduğundan tarafınıza geri gönderilmiştir. Şikayetiniz halen devam ediyorsa (216) 366 66 96 nolu Destek Hattımız’dan tekrar yardım alabilirsiniz. AP-Router’a bağlandığınız cihazlarla ilgili bir problem olabilir; bu konuda da destek personelimiz yardımcı olacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön