30 Nisan 2015

Teknosel Para İadesi Yapılmadı!

Firma olarak "Digisel" isimli firmadan "400 TL" değerinde bir Araç Takip Sistemi satın aldık, aldığımız Araç Takip Sistemi'nin cihazı "Filotürk" firmasında kaydımız 1 ay boyunca açılamayıp bize aracımızı takip etmemiz için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre iletilmemiştir. "Filotürk" firmasından ve Turkcell firmasından gelen yetkililer bize sizin kaydınız yok sizin tekrar başvuru yapmanız gerekiyor gibi bir bilgi ilettiler. Bizde bunun üzerine aldığımız hizmeti iade etme kararı aldık ve ilgililere ilettik. İade talebimizin ertesi günü cihaz sökülmeye gelindi fakat 2 ayı geçkin bir süredir para iademiz yapılmadı.

Anıl 517 Okunma

Cevaplar

  • Anıl 27 Nisan 2015

    Ne firma yetkililerine ne firmaya ulaşamıyoruz. Firma yetkilisi şirket numaramızı telefonunda engellenen numaralar listesine ekledi. Digisel ve Teknosel firmaları bir firma ve bir Turkcell çözüm ortağıdır. Turkcell gibi bir firmanın bu tarz kişi ve kurumlarla çalışıyor olmasına hayret ediyorum.

  • Anıl 27 Nisan 2015

    29.04.2015 tarihine kadar para iademiz yapılmadığı takdirde, "Digisel" firmasını gerekli yerlere şikayet edeceğimizi belirtmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön