Teknosel Para İadesi Yapılmadı!

Anıl F. |

Firma olarak "Digisel" isimli firmadan "400 TL" değerinde bir Araç Takip Sistemi satın aldık, aldığımız Araç Takip Sistemi'nin cihazı "Filotürk" firmasında kaydımız 1 ay boyunca açılamayıp bize aracımızı takip etmemiz için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre iletilmemiştir. "Filotürk" firmasından ve Turkcell firmasından gelen yetkililer bize sizin kaydınız yok sizin tekrar başvuru yapmanız gerekiyor gibi bir bilgi ilettiler. Bizde bunun üzerine aldığımız hizmeti iade etme kararı aldık ve ilgililere ilettik. İade talebimizin ertesi günü cihaz sökülmeye gelindi fakat 2 ayı geçkin bir süredir para iademiz yapılmadı.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl F.
  27 Nisan
  17:32

  Ne firma yetkililerine ne firmaya ulaşamıyoruz. Firma yetkilisi şirket numaramızı telefonunda engellenen numaralar listesine ekledi. Digisel ve Teknosel firmaları bir firma ve bir Turkcell çözüm ortağıdır. Turkcell gibi bir firmanın bu tarz kişi ve kurumlarla çalışıyor olmasına hayret ediyorum.

 • Anıl F.
  27 Nisan
  17:22

  29.04.2015 tarihine kadar para iademiz yapılmadığı takdirde, \"Digisel\" firmasını gerekli yerlere şikayet edeceğimizi belirtmek isterim.