Teknosa'ya Güvenimiz Tamamen Sarsıldı!

Mehmet D. |

18.05.2012 tarihinde serik Teknosa'dan aldığımız Nikon dijital fotoğraf makinesinin aldığımız günden buyana sorunları bitmedi. 3 defa şikayette bulunup servise göndermek istediğimizde bize bir şeyi olmadığını söyleyerek eve yolladılar.

Sonra ısrarlarımız üzerine en az 2 defa servise gönderdik arızası giderilmemişti aksine daha kötü bir şekilde elimize ulaştı. Bu defada ürünün değiştirilmesini istedik fakat aynı makina onarıldı diyerek geri geldi. Bu arada Teknosa'ya olan güvenimiz sarsıldı ve Nikon marka dijital fotoğraf makinası aldığıma pişman oldum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet D.
  05 Ekim
  00:43

  bugün antalya serik şubesine ürünü servise göndermek için gittik oradaki çalişan tarafından resmen azarlandık.bize ürünün tamir etmeyeceklerini gönderdiğiniz gibi geri yollayacaklar dedi bunun yanında bir çok tavır söz konusu oldu. ekstıra garanti yaptırdığımız halde bizim ürünümüz için garantiye gönderildiğinde herangibi birşey yapmayacaklarını söylediler anca gider gelir dedi.

 • Mehmet D.
  03 Ekim
  00:27

  şikayet sürecindeki tavırlar ilgisizlik olursada olmazsada dergibi.Aynıürünü tekrar almamız gerekirse tercih edermiyim bende bilmiyorum

 • 30 Eylül
  09:16

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com
  Saygılarımla,