Teknosa'ya Güvendik Mağdur Olduk!

Sinem Ayhan A. |

Teknosa'dan 3, 5 ay önce jatter marka bir tablet aldık. Tablet 1 ay içinde arızalandı mini usb portu çalışmıyordu. Teknosa servisine verdik yaklaşık bir ayda ürün onarılıp geri geldi. Ürün geldikten yaklaşık 20 gün sonra tekrar aynı sorun yaşandı. Servise geri götürülüp ürün değiştirmek istedik fakat servisten gelen cevap üründe kullanıcı hatası olduğu yönündeydi ve 70 tl para karşılığı yapılacağı idi.

Teknosa müşteri hizmetlerine defalarca durum anlatıldı fakat yardımcı olunmadı. Gönderilen teknik servisi aradığımızda laubali ve tutarsız bir konuşma ile karşılandık. Kablo takılan yere zaten zorla ve ters takmak mümkün değil. Teknosa'ya güvenip bilmediğimiz bir marka aldık ve mağdur olduk.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinem Ayhan A.
  25 Aralık
  05:46

  Kimsenin ilgilendigi yok teknosa bizom icin bitmistir. Cevremizdeki insanlarda ayni konu ile bilgilendirlerek onlarinda magdur olmamasi icin elimizden geleni yapicaz. Musteri memnuniyeti 0 (sifir) konu detayli bi sekilde irdelemeyip uzerine yatarak sorun cozulmez.

 • 06 Aralık
  15:31

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com