27 Ağustos 2013

Teknosa'nın Servisinde Ürün Daha da Kötü Oldu!

20.10.2012'te Tekirdağ Teknosa'dan aldığım Asus notebookun monitöründe 15.07.2013'de herhangi bir darbe almadan çatlak oluştu. 16.07.2013'te servis için Teknosa'ya verdim notebook'u çantayla teslim etmek istedim. Görevli çantaya gerek yok dedi. 4297570 takip no ile ürün servise gitti. 12.08.2013'te Notebook'u almak için gittim ekranda bulunan çatlağın mevcut halinden çok büyük olduğunu gördüm.

Teknosa güvenlik kaydı incelenirse ekranın o günkü durumu ile servisten sonraki durumu arasındaki fark anlaşılacak. Servis Notebook sorunun kullanıcı hatası kaynaklı olduğu ve gerekli onarım için 630 TL istedi. Gerekli inceleme yapıldığında ekrandaki mevcut çatlağın darbe sonucu oluşmadığı anlaşılacak.

Kadriye 55 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye 16 Eylül 2013

    Teknosa müşteri hizmetleri bana dönüş yaptı ve ban verdiği cevap o kadar komik ki: Ürününüz servise gitmiş servis tarafından kullanıcı hatası olduğunun tespiti bilgisi size bildirilmiştir. servisin verdiği ben zaten biliyorum ama kullanıcı hatasının olmadığını ve onların bir çözüm üretmediklerini sadece kargo şirketi görevi yaptıklarını söyledim

  • Kadriye 05 Eylül 2013

    04.09.2013 tarihinde telefonla geri dönüş yaptım yetkilinin bana ulaşacağı bilgisi verildi yetkilinin dönmesini bekliyorum.

  • Teknosa Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön