Teknosa'nın Keyfi Sipariş İptali...

Yıldıray T. |

Teknosa'dan 28 Kasım'da sipariş verdim, online havale ile ödemesini yapmama rağmen siparişim sistemde görünmediği için kendilerine yazdım birkaç gün sonra arayarak sipariş dekontumu istediler, gönderdim. Aradan günler geçti, ancak bugün 9 Aralık'ta yani siparişimden 10 gün sonra sipariş ettiğim ürün stoklarında kalmadığı için siparişimi iptal ettiklerini söylüyorlar.

Böyle bir durum kabul edilebilir bir şey değil, Teknosa gibi bir firma verdiğiniz siparişin stoklarında kalmadığını 10 gün sonra anlıyorsa bu nasıl bir acizliğin ve basitliğin ifadesidir, kabul etmek mümkün mü?.Derhal siparişimdeki ürünlerimi istiyorum, iptal vesaire kabul etmiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Online Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yıldıray T.
  15 Aralık
  15:58

  yaptıkları hiç bir şey yok, 28 Kasımda verdiğim ancak keyfi olarak 10 gün sonra iptal edilen siparişin tekrar ele alınamayacağını yapacak bir şeyin olmadığını söylüyorlar, para iadesi de yapmıyorlar onun için uğraşmamız gerekiyormuş daha... Suçumuz Teknosa'yı ciddi bir firma sanıp sipariş vermek, bu kadar!...

 • 10 Aralık
  14:46

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com