Teknosa'nın İşe Yaramayan Ek Garantisi!

Ümit D. |

Teknosa'dan aldığım Samsung TV için fazladan 369 TL ödeyerek 3 yıl Ek garanti(!) aldım. Televizyon 1,5 ay önce arıza yaptı. Arıza bildirimi için telefonla aradığımda mağazaya gitmem gerektiği söylendi (!) Sunny Servisten gelerek televizyonu aldılar. 15 gün sonra getirilen TV yine çalışmıyordu. İkinci kez alındı ve hala getirilmedi.

Neden Samsung servisi ile çalışmıyorlar? TV bedelinin yaklaşık 1/4'ünü ek garanti için ödediğime çok pişmanım. Ek garantiyi kimseye önermiyorum. Ek garanti almasaydım herhangi bir Samsung servisine çok daha ucuza ve hızlı yaptırmış olurdum. Teknosa, Ek Garanti uygulamasını kaldırmalı ve başka müşteriyi mağdur etmemeli. 1,5 aydır onarılamadı, hala TV'miz yok!

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit D.
  27 Ağustos
  09:47

  Bu mesajlarım tarafınızca değerlendiriliyor mu bilemiyorum ama, son olarak şunu eklemek istiyorum: Şikayet konusu olayda arızalı bir TV'nin onarımı TEKNOSA Ek Garantisi ile 1,5 ay sürmüş, buna karşılık TEKNOSA, kalıplaşmış bir açıklama göndermiştir. Hizmet kalitesi sıfır, müşteriye verilen önem sıfır!!!

 • Ümit D.
  22 Ağustos
  10:45

  Şikayetim neden herkese açık olan sayfalarda yayınlanmıyor?

 • 21 Ağustos
  18:38

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com