30 Ağustos 2013

Teknosa'nın Garantisi İşe Yaramıyor!

1400 TL'lik HP marka PC için 200 TL 1 yıllık ek garanti yaptırdım. Teknosa Erzurum AVM'deki arkadaş Tekno garantinin her şeyi kapsadığını söyledi ve defalarca da sorduğum halde evet her şeyi karşılıyor çalınma durumu hariç dedi.

2 yıldan sonra cihazın aşırı ısınıp kapanmasından, touchpad ve ses düğmesinin çalışmaması gibi bir kaç sorun yüzünden Ankara Kızılay Merkez AVM şubesi aracılığı ile yolladım. Ürün bugün elime ulaştı. PC'me format atılmamış ürünün fanı hala deli gibi çalışıyor ve ses düğmesi de çalışmıyor. Neden böyle oldu dediğimde de F. hanım pek ciddiye almayıp neredeyse dövecekti bizi.

Ali 100 Okunma

Cevaplar

  • Ali 05 Eylül 2013

    türkiyenın teknoloji mağazası bunu yapmamalı bence.

  • Ali 03 Eylül 2013

    allahtan telefon kayıtlarını denen bi durum var. bugün öğlenden sonra ben otobüste iken aradılar ben de şu an müsait olamadığımı sonra aramaları gerektiğini rica ettim. yanı ben mi türkçe bilmiyorum benı arayan bayan mı . sonra aramakla ulaşamamak aynı şey mi ya.. yuhhh yanııı. bakalım bunu nasıl açıklayacaksınız.

  • Teknosa Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön