Teknosa'nın Anlaşmalı Firması Makineme Zarar Verdi!

Merve D. |

Teknosa'dan Samsung marka teşhir çamaşır makinesi aldım. Ürünü taşıyan horoz lojistik ürünüme hasar verdi. Gelip evimde benimle kavga edip kabalık yaptılar geri gönderdim. Şikayet kaydı oluşturdum. Mağduriyetimin giderilmesini ve o firma elemanlarından şikayetçi olduğumu söyledi. Defalarca aradım saçma yerlere yönlendirdiler. Neomar'ın mağaza müdürünü aradım, orada olduğu halde konuşmayı reddetti ve telefonu kapattırdı. Uzun uğraşlar sonucu dalga geçer gibi yenisini gönderirdik ama elimizde yok, gelin paranızı alın dediler.

Başkası zarar verdi ben mağdur oldum. Uzlaşma yoluna gitmeye çalıştım yardımcı olmadılar. Yenisini bulun yada yeni bir ürünü aldığım fiyattan talep ettim. Hatta hasarımın bedeli ödensin istedim yok her şeyi kılıfına uydurma derdindeler. Kimse dinlemiyor. Herkes başkasına yönlendirip başından atıyor. Ben yarın tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Sosyal medya ortamında her türlü şikayette bulunup hakkımı arayacağım. Tüketici müşteri memnuniyeti ürünü size satana kadar, sonrası fiyasko.

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve D.
  03 Ocak
  12:50

  Çözüm üretmek yerine ilgilenmediler bir sonraki tercihim aslan teknosa olmayacaktir.

 • Merve D.
  27 Aralık
  18:01

  Bana ulasamamaniz mümkün degil uzlasma yolunda degil iade konusunda diretmekle mesgulsunuz

 • 27 Aralık
  17:57

  Sayın Yetkili,  Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.  Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır.  Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz.  Saygılarımızla,

  TeknoAsist Merkezi  İletisim Bilgileri :

  TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com