Teknosa'dan Başka Bir Sorumsuzluk Daha!

İbrahim B. |

Teknosa.com üzerinden yapmış olduğum bir sipariş sonrası verilen 100 TL hediye çekiyle ve sipariş durumu ile ilgili bu sefer ki sorumsuzluk. Zaten sıkıntılı bir alışverişin yaşattığı sinir harbinden sonra (olayı önceki şikayetimden görebilirsiniz) bu seferde teslim almadığım sipariş teslim edildi olarak gösterildi, daha sonrasında verilen 100 TL hediye çeki var bir de. Bu adı güya hediye çekini sadece internet sitesinden kullanabiliyorsunuz ve min. 300 TL alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu mu sizin hediye anlayışınız?

Her neyse tamam diyoruz ve alışveriş yapalım ki kullanalım diyoruz, bu seferde alışveriş tamamlanmadan sistem hata veriyor ve daha sonrasında hediye çeki kullanılmış olarak gösteriliyor. Müşteri hizmetleri aranıyor ve yine talebiniz oluşturuldu Pazartesiyi bekleyin denilip savuşturuluyor. Bakın Teknosa yetkilileri eğer ki bir işi başaramıyorsanız yapmayın. Sadece mağduriyet var...

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Online Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim B.
  16 Nisan
  17:01

  Teknosa.com başka bir rezillik daha; yaklaşık iki haftadır Teknosa adlı firmadan çekmediğim kalmadığı (bunları diğer şikayetlerimde görebilirsiniz) gibi bir de teslimatla ilgili bir rezillik yaşıyorum şu anda. Siteden hemen teslim seçeneği ile aldığım ürün 1-5 iş günü içerisinde mağazaya geleceği söyleniyordu ve bugün 6. gün olmasına rağmen parası ödenmiş ürünü hala teslim alamadım. Bunun yanı sıra yaklaşık 2 gün önce müşteri hizmetlerine konuyu bildirdim ancak bugün tekrar aramama rağmen beklemeniz gerekiyor cevabını zar zor alabiliyoruz. Siz siz olun bu firmadan hiçbir alışveriş yapmayın, çünkü bu firmanın ne müşterilerini düşündüğü var ne de kaliteli bir hizmet amacı var.

 • 11 Nisan
  16:05

  Değerli Müşterimiz,


  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.  Saygılarımızla  TeknoAsist Merkezi

  0 850 222 55 99 / www.teknosa.com