01 Ağustos 2016

Teknosa'dan Almış Olduğum Tablet Pişman Etti!

Nisan 2015 tarihinde almış olduğumun tableti Teknosa çalışanları 3 yıl Tekno sigorta yapalım dediler bende ne iş yarıyor diye sorduğumda bana çalışanlar tablet çalındığında kırıldığında suya düştüğünde Tekno sigorta 3 yıl boyunca bakacağını söylediler bir üç ay sonra tabletimin camı kırıldı Teknosa'ya gördüğümde Tekno sigortanın günü dolmuş olduğunu söylediler eğer yapılırsa ayrı ücretleneceğini söylediler ama ürünümün 3 yıl Tekno sigortalı olduğunu söylediğimde sadece 3 yıl garantisi uzatıldığını söylediler Tekno sigorta sadece bir yıl kalan günleri de garanti olduğunu söylediler yani gelen müşterilere ürünü satarken isterseniz üç yıl Tekno sigorta olduğunu anlatırlar müşterilerde bunu dayanarak Tekno sigorta yaptırıyorlar bende bunlardan sadece bir kişiyim şu an hem mağdurum hem de aldatılmış bir müşteri olarak sizlere Teknosa'yı şikayet etmek ihtiyacı duydum.

Osman 334 Okunma

Cevaplar

  • Osman 16 Ağustos 2016

    Selam tekno asistanınız tarafın aradılar ama şikayetime şu an kadar düzgün bir cevap alamadım cihazım hala Adana m1 tekno sa magazanızda beklemedektir cihazınız benden tekno sa'ya hediye ediyor ve ek garanti dediğiniz sigorta ücreti'de sizin olsun demek ki tekno sa bütçe olarak benden daha zayıfmış şimdiden sizlere kolay gelsin inşallah bir an önce maddi olarak düzelirsiniz. Tekrar eski tekno'sa olursunuz.

  • Teknosa Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön