27 Ağustos 2013

Teknosa'dan Alınan Tablet Arızalı Çıktı!

Ağustos ayında abime İstanbul Bayrampaşa Forum alışveriş merkezindeki Teknosa'dan Casper marka tablet aldık wi-fi arızalı çıktı. Götürdük para iadesi yok dediler. Çek verebiliyoruz dediler tamam dedik neyse başka tablet alırız.

Bu seferde Probook marka aldık. Üstüne 30 lira vererek onun da arka kamerası arızalı çıktı götürdük. Gene dedik para iadesi istiyoruz. Kaç defa geleceğiz böyle dedikleri laf aynen şöyle; arkadaşlar çekle ürün aldığınız için para iadesi yok.

Peki bizim başta aldığımız nakit ne olacak? Bu şirketten bir daha hiçbir şey almam. Bedava verseler de almam.

Sefer 75 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön