Teknosa'dan Aldığımız Telefonların İmeileri Sorunlu.

Sertan S. |

Böyle bir olayı 3. kez Teknosa'da yaşıyorum. Diyarbakır Teknosa mağazasından satın almış olduğum farklı tarihlerde ve farklı model cep telefonlarının hepsinin imei adresleri çalındı. En son almış olduğum LG markalı cep telefonumun da aynı problemi çıktı. Telefonuma gelen mesaja istinaden Teknosa mağazasına gittim.

Telefonun kapatılacağına dair olan mesajı gösterdiğimde beni LG servisine yönlendirdiler.LG servisi de sadece tek bir sim kartın üzerine açabileceklerini söylediler. Oysaki güvenerek Teknosa mağazasına giderek garantili olarak satın almış olduğum bu cihazın böyle olması beni mağdur etti. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.Cihazımın değişimini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sertan S.
  02 Ekim
  10:54

  böyle bir şirket hayatım boyunca görmedim bu kadar sorumsuz bana yardımcı olacakları yerde tüketici hakkını koruyacagı yerde beni mağdur etmek için ellerinden geleni yapıyorlar yazık yakıştıramadım

 • 25 Eylül
  13:25

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com