Teknosa'dan Aldığım Ürün Paneli Kırık Çıktı!

Orbay K. |

Yaklaşık 1 ay önce Teknosa.com'dan 60" bir plazma tv aldım. Ürünü Teknosa kendi aracı ile sevk etti. Ürünü LG servisi paketinden çıkardı ve LG servisi ürünün panelinin kırık olduğunu tespit etti. Tutanak tuttu, resimler çekti bana değişim için gerekenin yapılacağını bildirdi.

Aradan 1 ay geçti, Teknosa ürünün değişime uygun olmadığını kırık televizyonu alıp LG'ye gitmem gerektiğini, biz kapıdan çıkana kadar garanti veriyoruz demeye getirerek beni ortada bıraktı. Ben ve kırık çıkan televizyonum tüketici mahkemesinde sürünmeye bırakıldım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Online İade/Değişim Online Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orbay K.
  19 Kasım
  10:39

  45 gün geçmesine rağmen teknosa faturamı göndermiyor!mahkemeye bile veremiyorum bu nasıl bir firmadır devlettende korkuları yok vergi dairesine şikayet ettim umursamıyorlar!

 • Orbay K.
  15 Kasım
  11:46

  sorunum aynen katlanarak devam ediyor yazıklar olsun teknosa!

 • Orbay K.
  13 Kasım
  10:08

  beni resmen süründürüyorlar.40. günüm satın aldığım tvnin daha faturası elime geçmedi . tv yi 1 dk gördüm oda servis kutudan çıkarırken , yazıklar olsun 2. taksidi geldi...

 • Orbay K.
  11 Kasım
  17:01

  cevabınız zaten ilginç olan sıfır tv için lg ile görüşün diyorsunuz , tv kırık çıktı sevkiyatta kırılmış demiş lg sevki yapan sizsiniz , lg bana ne yapacak? tüketici hakem heyetleri sağolsun sizin hakkınızdan onlar geliyor...

 • 11 Kasım
  12:35

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com