Teknosa'dan Aldığım Televizyonun Standart Kumandası Ürünle Gelmiyor

Mehmet K. |

Teknosa'dan LG la660s model bir Led TV satın aldım. Fakat ürünü incelerken Teknosa'da ki görevliler bize ürünün ekstra akıllı kumandasının olduğunu ve çift kumandayla geldiği bilgisini verdiler. Ancak ürün montaj için geldiğinde LG teknik servis elemanlarından ürünün sadece tek kumandasının olduğunu öğrendim. Standart kumandayı talep ettiğimde 50 TL ücreti olduğunu söylediler.

Teknosa ile tekrar görüştük ve bizlere 3 arkadaşımda şahit olmasına rağmen yanlış bilgi verdiklerini kabul etmediler ve LG müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise ürünün tek kumandayla geldiğini ve yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  28 Ocak
  11:44

  Teknosa\'da çalışanların ürünler hakkında daha doğru ve net bilgiler vermesini istiyorum. Standart kumandanın servisten ücretli olarak alınması gerektiği söylendi. Baştan sadece akıllı kumandanın olduğu söylenseydi belki almazdık. Dandik kumandayı 2000 TL lik ürün içerisine koymayan LG\'ye ve TEKNOSA\'da bizi yanlış bilgilendiren arkadaşlara teşekkür ederiz. Bir daha LG ve teknosa ile zorunlu haller dışında işim olmaz. İlginiz için teşekkürler.

 • 23 Ocak
  11:46

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com