Teknosa'dan Aldığım Televizyon Teslim Edilmedi!

Hüseyin E. |

10 gün önce Teknosa'dan Samsung marka 55f8000 model bir televizyon aldım. 1 hafta gelmesini bekledim neyse UPS kargo diye bir firma ile gönderdiler. Gelen kargocu sivil bir arabayla ve sivil bir kişi 5000 TL'lik televizyonu kötü şekilde taşıyarak getirdi sallaya sallaya. Sonuç itibariyle ktü delinmiş ve ıslanmış.

Bende ürünü teslim almadım, geriye yollayın Teknosa'ya dedim ve hemen Teknosa müşteri hizmetlerini aradım, tamam dediler. Kargo yollasın bize geri biz yenisini yollarız dediler. Aradan 3 gün geçti ben kargo geriye gitmiştir, bana başka ürün yollayacaklar diye beklerken siparişlerim kısmına alıcıya ulaşılamadı yazmışlar. Yani kargo şirketiyle ortak çalışıp müşteriyi bıktırırak yıldıracaklar.

Etiketler :

Ürün Değişim Geç Teslimat Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin E.
  16 Kasım
  09:45

  hiçbir şekilde teknosadan memnun kalmadım

 • Hüseyin E.
  05 Kasım
  10:17

  arakadaşlar sakın haata yaıp almayın teknosadan televizyon kargodan almadıgım geri gönderdigim ürün 1o gundur kargoda bekliyor ben 1o gündür ucretini ödedigim ürünü alamıyorum magdurum kimse ilgilenmiyor

 • 02 Kasım
  15:30

   
  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com