Teknosa'dan Aldığım Telefonun Arızası ve Değişim Sorunu.

İpek K. |

01.07.2013 tarihinde 53272**** telefon ile M*** fatura ismi ile aldığım Sony Eurasia xperia lt28hion black akıllı telefon ürün seri No.: 3534**** olan telefon aldığımın 6. ayın da KVK servisine açılamama nedeni ile gönderildi. Daha sonra 21.07.2014 tarihinde gene açılmama nedeni ile ve son olarak 26.02.2015 tarihin de gene açılmama nedeni ile KVK servisine gönderilmiştir.

Teknosa ismine güvenimden aldığım telefon artık iyice güvenimi sarsmıştır. Telefon değişim talebim tekno asist servisinden ret almıştır. Bu konu da oldukça hassas olduğunu düşündüğüm Teknosa kurumunun gerekli incelemeleri yapıp tekrar talebimi değerlendirmesini istiyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İpek K.
  18 Mart
  06:32

  Hiçbir sonuç alamadım berbat İlgilenildi özellikle Mersin forum Teknosa ve orada mağaza müdürlüğü yaptığını sana ALi Bey cidden berbat bir yönetici ve satış elemanı

 • 10 Mart
  12:19

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com