Teknosa'dan Aldığım Telefonda Sorun Yaşıyorum!

Caner E. |

Yeni bir telefon neden alınır, eski telefonunuzda bir sorun vardır bundan kurtulmak için. Ben bu aldığım telefonda aldığım günden beri sorun yaşıyorum. Görevli arkadaşlara mağdur olduğumu listemdeki bütün numaralarımın 3 kere silindiğini belirtiyorum. Bizim yapacağımız bir şey yok, yetkili servise gidin diyor. Yetkili servis telefonu aldığınız Teknosa'ya gitmelisiniz diyor. Bu mudur sizin müşteri memnuniyetiniz?

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner E.
  20 Kasım
  01:37

  ilginize teşekkürler 18.11.2013 pazartesi günü cihazı izmir konak garanti servisine (teleservice) basvuruda bulundum ordaki arkadasada şikayetlerimi bildirip kesinlikle cihazın iadesini yada baska bir model telefonla değişimini istediğimi not yazdırdım.aynı telefon format atılarak gerı tekrar gonderıldığı taktırde cıhazı teslım almayacağımı ve sıkayetımı daha genıs çaplı yapacağımı bılgılerınıze sunarım iyi çalışmalar...

 • 18 Kasım
  12:14

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com