Teknosa'dan Aldığım Telefon Kapanıp Daha Açılmadı.

Gizem K. |

20 gün önce lumia 720 aldım. 10 gün sonra telefon kapandı açılmadı. Teknosa'ya götürdüm değişim istiyorum diye telefonu merkeze göndereceklerini söylediler. Gönderdiler dün telefon geldi. Değişim yapamadıklarını Nokia'nın değiştir demeleri gerekiyormuş.

Yasal süreç olarak bir ay içinde değişim yapılabilirmiş fakat garantiye gitmemesi gerekiyormuş. Teknosa'da garantiye göndermiş. Merkez değil garantiye göndermişler. Hiç bir şekilde bana yardımcı olmuyorlar. Telefonun ne durumda olduğu onlar için önemli değil. Yardım bekliyorum.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem K.
  28 Ocak
  13:50

  Ben telefonu teknosadan aldım. sorundada teknosayı görmek isterim. ama hiç bir şekilde sorunun içinde bulunmuyor hiç bir personel.

 • Gizem K.
  28 Ocak
  13:48

  merhaba ,

  evet teknosa tarafından arandım ama aranmasamda olurmuş. çunku hiç birşey söylemedi. sadece şikayetınız nedir dedi. bende yazdıklarımı söyledım. aramasaydıda olurdu. hiç bir öneri yada yardımcı olmadı. klasık teknosa calışanı.

 • 27 Ocak
  19:00

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com