Teknosa'dan Aldığım Telefon 4 Defa Tamir Edilmeden Döndü!

Yigitcan A. |

Teknosa'dan+3 yıl garanti ile aldığım cep telefonumda garanti süresi bitmeden batarya ile ilgili sorunlar yaşamaya başladım. Bunun üzerine telefonumu Teknosa üzerinden garantiye yolladım. Telefon geldiğinde garanti kapsamına girmiyor denerek yaklaşık 100 TL'lik bir tamir ücreti alındı ancak telefon tamir edemeden geri gönderilmişti.

Bu süreç 3 defa daha yaşandı ve hatta bir keresinde telefonumun alt kısmında bir kırıkla döndü. Bunun üzerine telefonu hemen bir kez daha yolladım. Bu göndermeden sonra telefonumun bir kez daha tamir edilmeden gönderildiğini anladım. Bunun üzerine bir kez daha garantiye yolladım. Bu 5. gönderimim oldu. Teknosa tarafından mağdur edilmeme rağmen hala bir çözüm aranmıyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yigitcan A.
  10 Ekim
  21:07

  Yaptığım şikayet üzerine sadece bir kaç defa telefonla arandım ancak o saatlerde okulda olduğum için görüşemedim. Bu durumu call centerdaki müşteri temsilcisiyle paylaşmama ragmen halen bir geri dönüş yok.

 • 30 Eylül
  09:13

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com
  Saygılarımla,