28 Ağustos 2013

Teknosa'dan Aldığım Tabletim Arızalı!

18.6.2013 tarihinde Ankara merkez Kızılay Teknosa'dan Casper tablet aldım. Aynı gün tablet arıza verdi. Adıyamana dönmem gerektiğinden Adıyaman Teknosa da gereken yapılır dedim. Adıyaman Teknosa da tablet değiştirildi (22.6.2013). Ancak tekrar arıza verdi. Teknosa'ya götürdüm, teslim alıp gönderdiler (03.08.2013). O gün bugündür bilgilendirme veya geri dönüş olmadı.

Ne çocuklarımın tatili için aldığım tabletten hayır gördüm ne Teknosa ilgililerinden ilgi ve alaka. Tüketicilerin alın teri parasıyla aldığı ürünlerin böle duyarsızca alıkonulması ve gereğinin yapılmaması çok acıdır. Hem Adıyaman Teknosa hemde Casper firmasnın ilgisizliğinden şikayetçiyim.

Yaşar 49 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön