Teknosa'dan Aldığım Sony Mobile Xperia Z1 Sorunları Bitmiyor!

Bayram S. |

3 ay Teknosa'dan aldığım Sony Mobile Z1 marka telefonun sorunları bitmek bilmiyor. Karşı tarafa sesim hep dalgalı ve kesik gidiyor. Görüştüğüm kişilerin hep aynı şikayette bulunması sıktı artık. Toplu mesaj gönderilemiyor bu telefonla. Bu gün Teknosa mağazasıyla görüştüm cihazı bize verirseniz 20 iş günü sonra dönüş olur dediler.

Bu sürede ne kullanacağım telefon olarak dedim. O zaman bir telefon bulup gel dediler. Yani uzun sözün kısası 1500 TL ver sonra işi gücü bırak yok servis yok tamir yok telefon bul yeni telefonu servise ver. Bunlardan ürün almaktansa Tahtakale'deki tezgahlardan telefon almayı tercih ederdim.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  12:14

  Değerli Müşterimiz,  Oncelikle Teknosa’yi tercih ettiginiz ve talebinizi bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.  Talebiniz ile ilgili size ulaşarak,gerekli bilgilendirme sağlanmıştır.

  Saygılarımızla,  İletisim Bilgileri :

  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )

  Web Adresimiz : www.teknosa.com

 • 01 Temmuz
  11:49

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com