Efecan A. Teşekkür Mesajı

Ben iletişim kurmasını bilmeyen bir bireyim ve kendimi geliştirmekteyim bana karşı anlayışların dolayı yetkili kişilere teşekkür ederim.

Teknosa'dan Aldığım Laptop Soğutucusu arızalı Çıktı

Efecan A. |

Bilecik Teknosa mağazasından tek çekimle aldığım Bilgisayar soğutucusu bozuk çıktı. İade için götürdüm ve iade ettim kasiyer bana ücretin karta aktarılamayacağını söyledi. ( Ben kartla ilgili o bilgiyi bilmiyordum) ve hediye çeki önerdi. ( Karta yükleniyor mu diye de denemedi) her neyse deyip kabul ettim ve imzaladım hediye çekini aldım.

Eve geldiğimde hediye çekimin yanlış ürün girildiğini fark ettim yani 29,90 TL'lik ürün yerine 24,90 TL'lik ürün verilmiş ve ben farkında olmadan imzaladım. Birde alınan ürün sisteme geç düşme olasılığı var mıdır beni 1 gün beklettiler?

Etiketler :

Parapuan-Hediye Kuponu Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efecan A.
  16 Mart
  19:00

  Ben iletişim kurmasını bilmeyen bir bireyim ve kendimi geliştirmekteyim bana karşı anlayışların dolayı yetkili kişilere teşekkür ederim.

 • 13 Mart
  15:22

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com