Teknosa'da Stok Var Gözüken Ürün 4 Gündür Bekliyor.

Yasin T. |

223583105 nolu siparişimi stok var diye verdim, aynı gün "ürün paketlendi yazdı. Ardından kargolanmıştır diye düşünürken MH'ni aradığımda ürünün stoğunun olmadığını, tedarik edilince yollanacağını öğrendim.

Teknosa gibi kurumsal ve bu kadar mağazası olan bir kuruluş bir ürünü hızlıca bir mağazasından temin edip veya tedarikçiden temin edip yollayamaz mı? Bu kadar mı zor? Hızlıal bu işi aynı gün içinde ne yapıp edip hallederken, ondan daha büyük Teknosa neden her siparişimde bir problem oluyor anlamıyorum. Müşteri memnuniyetine önem vermelisiniz.

Etiketler :

Geç Teslimat Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin T.
  06 Ağustos
  08:36

  Bu hafta başka bir siparişimde yine aynı durumu yaşadım. siparişi verdim, \"paketlendi\" gözüktü, aradım kargolanacak, takip no vereceğiz dediler, 2 gün sonra bir daha aradım, bugün kargolanacak mutlaka kargo takip no vereceğiz dediler ve akşama doğru baktığımda siparişimi iptal etmişlerdi. Resmen paramızı kullanıp, 1 hafta sonra parayı iade ediyorlar.

 • Yasin T.
  18 Temmuz
  13:23

  Bugün gün içinde bana dönüş yapılarak ürün kargolanmış olursa Müşteri memnuniyetine önem verdiğinizi tüm platformlarda yazacağım. Ama 1 hafta daha çözümleyemeyeceğinizi düşünüyorum. Brükrasiniz çok ağır işliyor, mail attım bekliyorum mantığından kopmanız lazım.

 • 18 Temmuz
  13:19

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç müşterimize iletilecektir.
  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com