Teknosa'da Hizmet Sıfır!

Tayibe E. |

100 TL'lik hediye çeki kullanarak 400 TL üzerinde alışveriş yaptım. Bir adet notebook soğutucusu aldık ve ürün memnuniyeti olmadığı için başka marka ürünle Egepark Teknosa'dan 42 TL ürün yerine 39 TL ürünle değiştirmek istedik ve üstüne ilave 15 TL civarı para aldılar. Yeni ürünü kontrol edelim kablosu falan tam mı bakalım dediğimizde kabul etmediler.

Eve gelip baktığımızda kablo çıkmadı. Egepark Teknosa'ya telefonla ulaşmak istedik, açan olmadı. 444'lü numaralarını aradık. Mağazadan çözülür ama ısrar üzerine kayıt yaparız dediler. Taksi tutup aldık geldik, kablo çıkmayınca tekrar taksi tutup gittik. Bu nasıl bir hizmet. Sabancı şirketlerindeki hizmet sıfır!

Etiketler :

Ürün Değişim Personel Davranışı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayibe E.
  27 Kasım
  20:11

  Çözüm üretmediler. Sadece bir daha olmasın diye personeli uyaracağız dediler !

 • Tayibe E.
  24 Kasım
  16:28

  Sadece evet dinledik, müşteri şikayeti bizim için önemli, mağaza çalışanları uyarılacak. Tamam onu anladık ama beni ilgilendiren bölüm ne olacak ? Sonuç yok...

 • 24 Kasım
  14:24

  Sn. Yetkili ;

  Musterimizin talebini bizimle paylastiginiz icin tesekkur ederiz.

  Musterilerimizin memnuniyetine verilen onem, Teknosa hizmet anlayisimizin temelini olusturmaktadir. Teknosa olarak degerli musterimizin talebi dikkatle degerlendirilerek gerekli bilgilendirme tarafimizdan yapilmistir.  Konuyu bilgilerinize sunariz.

  Saygilarimizla,  İletisim Bilgileri :
  Teknosa Asist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz )
  Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com