10 Ekim 2016

Teknosa'da Disney Ürünleri İçin En Ufak Bir Garanti Değiştirme Tamirat Yok!

Teknosa televizyonda reklam veriyor, Disney ürünleri satıyor. Hem de fahiş fiyatlara. Annem kızıma hediye, 100 TL verip bir Woody oyuncağı aldı. Arkasında ipi var, çekince komik şeyler söylüyor falan. 2 hafta geçti bozuldu, konuşmuyor. Alınan yere götürdük (Mavi Bahçe Teknosa İzmir), ne değiştiriyorlar, ne tamire gönderiyorlar. Ne garantisi var ne de servisi. Arkadaşlar ilgili görünmeye çalışıyorlar ama elimizden bir şey gelmiyor falan gibi şeyler söylüyor. 100 TL verip aldığınız mal 2 haftada bozulunca böyle bir muamele Teknosa'ya yakışmıyor. Ayrıca, bunun yasal olmadığını düşünüyorum.

Türker 171 Okunma

Cevaplar

  • Türker14 Ekim 2016

    Benden 2 gün önce fatura istediler, pOS slip gönderdik. Bugün gelen cevap şu: "Talebiniz ile ilgili araştırma sağlanmış olup Disney ürünlerde servis hizmetinin bulunmadığı yanıtı alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. " Şimdi tüketici hakları derneğine şikayet mektubu gönderdim. Bakalım onlar ne diyor bu işe. Yani Türkiye'de garantisiz servissiz değiştirmesiz mal satmak tüketiciyi mağdur etmek bu kadar kolay midir merak ediyorum.

  • Teknosa Temsilcisi10 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön