Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
TeknosaCell ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kezban sonuçtan hiç memnun değil

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

TeknosaCell Sorun Çözümü Yok

1.243
Kezban
Kezban 02 Ağustos 15:38

22.07.2022 tarihinde numaraTeknosaCell’e taşıdım. Bin kere pişman oldum. Numaram gizli görünüyor. Uygulama üzerinden düzelmiyor. Akla gelebilecek her yolu denedim, hatta gidip yeni sim kart aldım. Müşteri hizmetlerini aradım ama kimse sorunu çözmedi mantıklı bir açıklama yapmadı. En son genel bir sorun var bakım yapılıyor dendi. Numaram gizli olduğu için haliyle gizli aramayı kabul etmeyenleri arayamıyorum. Sorunu yargıya taşıyacağım.

Benzer Şikayetler

profile
  • 75
  • 5 gün önce

TeknosaCell Mağdur Olmam

TeknosaCell tüketici hakem heyetinin kararını bile uygulamak yok tarafıma 195 TL iade tutarı yatıracaklar Hakem Heyeti kararının üzerinden 45 gün geçti halen iki defa müşteri hizmetleri bende banka IBAN 'ımı almalarına rağmen dalga geçer gibi halen yatırmadılar.

Devamını Oku
profile
  • 11
  • 22 Eylül

TeknosaCell 3480 Astronomi Uygulaması

TeknosaCell operatörü 3480 astronomik saçmalık benim bilgim ve onayım dışında bir işlem yapılmış 3 ay boyunca fazla fatura ödedim. Kendi kafalarına göre benim bir uygulamaya abone etmişler. Aradığımda da yardımcı olmuyorlar. Bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar. Paramı geri istiyorum.

Devamını Oku
profile
  • 705
  • 12 Eylül

TeknosaCell Faturanın Fazla Gelmesi

Teknosa'dan alışveriş yaptığımızda TeknosaCell tarifesine geçtik. Aylık makul bir paket seçtik. Geçtiğimiz ay ayın ilk günü "... Ücret karşılığı 250 dakikanız tanımlanmıştır" diye SMS geldi. Benim ek dakika talebim kesinlikle olmamıştı. Fatura kesilince itiraz edersiniz dediler. Eylül basında dedikl...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

7 Yorum

Anıl
Anıl
 

Metin Bey'in dediğini yapınca problem düzeldi mi Kezban hanım?

Mustafa
Mustafa
 

Kezban Hanım, en başta Metin Bey'in dediğini yaptığımda olmamıştı birkaç kez denedim ve oldu. TeknosaCell Denen Amatör yapı maalesef bu işi çözemedi sağ olsun Metin Bey sayesinde çözdüm. Dediklerini yaparsanız olacaktır. Dediklerini aynen uygulayın. Önce hattınızı gizli yapın. Sonra hemen görünür yapın ve telefonu kapatın 5 dakika bekledikten sonra açın düzeldiğini göreceksiniz. Yapamazsanız yazın yardımcı olmaya çalışalım. Bu olay benim çok sinirlerimi bozmuştu. İşin garip tarafı ney biliyor musunuz bu işin merkezi bu olayı çözemiyor!

Metin
Metin
 

Aynı sorunu yaşayan Mustafa arkadaşımıza da yazmıştım. Bunun için bu kadar uğraşmanıza inanın gerek yok. Uygulama ile de uğraşmayın. Direkt bir bilgisayardan https://www.teknosacell.com/ adresine girin. Orada menüde sağda "Online İşlemler'e" tıklayın. Altında "Hattınızla İlgili İşlemler"e tıklayın. Telefon numarası ve şifre ile giriş yapınca TeknosaCell paneliniz açılır ve tüm işlemleri yapabilirsiniz. Panel açıldığında menüde sırasıyla "Hat İşlemlerim" e tıklayıp, altında açılan "Çağrı Hizmetleri"ni açın. En üstte "Numaram Gizli" seçeneğinin işaretini kaldırın. Size Türk Telekom'dan bir mesaj gelir ve anında düzelir. Ben de aynısını yaptım arkadaşlar. Olay budur.

Kezban
Kezban
 

Emin misiniz. Ama ben defalarca müşteri hizmetlerini aradım onlar sonuçta bilgisayardan işlem yapıyor kendileri düzeltiyorlar ama yine olmuyor. Sonuçta onlar da PC den işlem yapıyor. İşin enteresanı onlarda numaram gizli görünmüyor numaramı gizle yapıyorlar ama yine açık görünüyormuş öyle demişlerdi. Yine de deneyeceğim kaybedecek bir şey yok sonuçta çok teşekkür ederim

Mustafa
Mustafa
 

Kullanamadığım bu tarifeden dolayı para iadesi isteyip Turkcell'e geçeceğim. BTK ya şikayet edeceğim aynı zamanda!

Mustafa
Mustafa
 

Merhaba aynı sıkıntıyı 4 gündür yaşıyorum. TeknosaCell pişmanlıkmış anladık. Çözüme ulaştı mı acaba? Sinir hastası oldum resmen bunların yüzünden! Halen çözemediler.

Kezban
Kezban
 

Hayır benim 15 günü geçti. Sadece TeknosaCell değil tüm TTNET altyapısını kullananlarda sorun varmış nisandan beri sorun varmış çözemiyorlarmış bekleyecekmişiz her aradıklarında böyle dediler.