04 Nisan 2016

Teknosa Mobil Adıma Hat Açılması

17/01/2016 tarihinde adıma 507 1***0 telefon numaralı bilgim dahilinde olmadan, kim tarafından çıkarıldığını bilmediğim hat çıkarılmıştır. Bu hatta son ödeme tarihi 22/02/2016 ve tutarı 17,75 TL olan ayrıca Müşteri hizmetlerinden öğrendiğim yine ödemesi olacak 72 TL fatura görünmektedir.
Müşteri hizmetleriyle 09/02/2016 tarihinde yaptığım görüşmede Esenler Teknosa temsilciliği ile görüşmem istendi.

Yaptığım görüşmede bu mağazadan aldığım, işlem yaptırdığım hiçbir şey görünmemektedir. Tekrar müşteri hizmetlerinize konuyu ilettiğimde "Parayı ödeyin. Dava açın. Kazanırsanız size geri ödenir. " diye müşteri temsilcisinden yanıt almış bulunmaktayım.

Hat kapanırken telefon edilip 1 sene adınıza saklanıyor denilirken, acaba neden açılırken müşterilere haber verilmiyor? Kimlik bilgilerimiz neden istem dışı kullanılıyor. Müşterilere kampanyalarla ilgili yanlış bilgilendirme yapılıyor.

Bahri 552 Okunma

Cevaplar

 • Bahri01 Haziran 2016

  Şikayetimizle ilgili incelemeler daha ne kadar sürecek. 1 yıl sürer mi?

 • Bahri16 Mayıs 2016

  Şikayetimizle firma ilgilenmemiştir. Aradık diye mesaj göndermişler alakası yok. Ben verilen numarayı aradım müşteri temsilcisinin cevabı "dava aç al. "diye cevap verdi. Amaç herhalde hat alan müşteriden prim kazanmak. Haram mal kimseye yar olmaz bilsinler. Toprağın bir de altı var. Adam gibi inceleme yapıp sonucu konuşacak bir yetkilileri bile yok. hâlâ 2-3 aydır incelemedeler. Dilekçe gönderdik cevaba bile tenezzül etmediler. Beklemedeyiz.

 • TeknosaCell Temsilcisi03 Mayıs 2016

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.04.2016 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Teknosa Mobil Müşteri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla. Teknosa Mobil

 • Bahri30 Nisan 2016

  Şikayetimizle ilgili somut bir cevap hâlâ alamamış durumdayız daha bu inceleme ne kadar sürecek.

 • TeknosaCell Temsilcisi18 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 444 55 99 numaralı Teknosa Mobil Müşteri Hizmetleri’mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz http://www.teknosamobil.com/ adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla. Teknosa Mobil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön