01 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10734356

Yenisahra Optimum Teknosa ile Garanti Sorunu!

İstanbul Yenisahra Optimum Teknosa dan tablet aldım. Tableti aynı gün açıp kurmaya çalıştım ancak bir türlü kurulum yapamadım. Ertesi gün tableti geri götürüp iade etmek istedim fakat paketi açtığım için garantiye gitmesi gerektiğini söylediler. Garanti işlemlerini yapan bilgisayar başındaki sarışın bayan beş karış suratla yüzüme bile bakmadan muamele etti bana.


Kağıtları önüme uzatıp nereyi imzalamam gerektiğini söylemeden “şunları imzalayın” gibi kaba konuşmalar yaptı. İmza atacağım kalemi bile masadan ben bulup imzaladım. Neyse aradan 7 gün geçti arayan soran olmayınca ben gittim tablet garantiden geldi mi diye sormaya yine aynı bayan tableti üzerinde bir kağıtla açıklama yapmadan bana uzattı.


Sorun neymiş diye sorduğumda üzerin yazıyor okuyun dedi yine asık suratla. Kağıdı okuduktan sonra garantiyi arayacağımı söyledim. Garanti merkezindeki bey tableti bıraktığım gün tabletin sorununun giderilip tekrar Teknosa'ya gönderildiğini söyledi ancak 7 gün boyunca gelmeyen mesaj ben garantiyi aradıktan 5 dakika sonra geldi tabletiniz garantiden gelmiştir almaya gelebilirsiniz diye? Eve gelip Teknosa Genel Müdürlüğü'nü arayıp o bayanı şikayet ettim şikayetiniz değerlendirilip size bilgi verilecek dendi ancak bilgi falan yok tabi ki. Teknosa'ya gittiğinizde size ürün satarken her türlü nezaketi gösterenler iş garanti veya iadeye geldiğinde son derece kaba ve dürüstlükten uzaklar. Bir daha asla Teknosa'dan ürün almam.

Zehra 350 Okunma

Cevaplar

  • Zehra'nın Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2018

    Şikayetim den sonra Teknosa Genel Müdürlüğün den arandım ve özür dilediler. Şikayetimin değerlendirildiğini gerekenin yapıldığını söylediler. En azından bu ilgi için teşekkür ederim.

  • Teknosa Temsilcisi01 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler