03 Eylül 2013 #1991637

Teknosa'ya Verdiğim Siparişim Gelmedi Kimse de İlgilenmiyor!

29.08.13'de telefondan Tv siparişi verdim. Ürünü 3 günde teslim edeceklerine söz verdiler. UPS'de teslim tarihini hem mail hem mesaj attı ama ürünü bir türlü teslim edemedi. Bütün gün ürünü bekleyip birde üstüne UPS Kargo merkezde çalışan H**** isimli bir bayandan (bayan olduğundan şüpheliyim) "ürün teslim edilmediyse ne yapayım ürünü kalkıp ben mi getireyim" diye fırça yedim.


Bu arada kargo şubesi sözde adresi bulamamış. Çok saygıdeğer şube aynı cadde üzerindeki adresi nasıl bulamadı acaba? Bunun üzerine Teknosa'yı arayıp durumu anlattım ama hala ne arayan var ne soran... Yani ne diyeyim arkadaş ben şimdi?

Ayhan 60 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön