23 Ocak 2014 #2252267

Teknosa'ya Verdiğim Cihazı Alamadım

Teknosa'ya verdiğim cihaz servisten geldi. Daha sonra gidip almak istediğimde benim talebim olmadan servise gönderirken evrağa yazdığım adrese talebim olmadan gönderilmiş. O adreste bulunup bulunmadığım teyit bile edilmeden mağaza gittiğimizde orada çalışanlar gidin kargodan alın diye başından attılar. Hala cihazım elimde değil. 2 gün sonra 30 gün olacak tarafıma dönülüp hizmet alamadığım için hakem heyetine şikayet edeceğim.

Dilek 65 Okunma

Cevaplar

  • Dilek25 Ocak 2014

    sadece çaldırıp kapatıyorsunuz geri dönüş için 10 günden fazla sizi bekliyoruz hala dönüceksiniz tüketicilerede döndük ulaşamadık diyorsunuz böyle hizmet olmaz mağaza çalışanlarınız oldukça kaba ve yardımdan okun sizi şiddetle kınıyorum.

  • Teknosa Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön