19 Ekim 2016 #6726340

Teknosa'nın Umursamazlığı

2015 Eylül ayında büyük bir hata yaparak Teknosa müşteri temsilcisinin önerisi ile Reeder isimli tableti aldım. 2016 Ağustos ayına kadar 4 kez arıza nedeni ile servise gönderdim. 2. ve 3. seferlerde şarj olmama probleminin kendi yeniledikleri şarj kablosundan kaynaklandığına kanaat getirmelerine karşın 4. kez gönderdiğimde bunun kullanıcı hatası olduğunu ve 60 TL kadar ödeme yapmamı istediler. Bu durumun kendilerinden kaynaklandığı açık, çünkü kablo arızalı diye yeni bir kablo veren kendileri, fakat o da arızalı deyip, bunu bana yüklemek istediler. Teknosa hiçbir şekilde sattığı malın arkasında durmayarak servisle benim iletişime geçmemi istediler. Fakat ortada Reeder teknik servisi diye bir yer yok. Numaralar sahte herhalde. Teknosa'ya durumu anlatmama rağmen benimle ilgilenmediler. Gidin şikayet edin, dava açın dediler. Kurumsallığına inandığım Teknosa'dan böyle bir darbe yedim.

Ender 139 Okunma

Cevaplar

  • Ender20 Ekim 2016

    Teknosa şikayetimden sonra yine daha önceki aramalarında söyledikleri gibi bir şey yapamayacaklarını bildirmek için aradılar. Ne yazık ki şikayetvar sitesi de bir işe yaramadı. Neden bu site var anlamadım! Zaten ben Teknosa müşteri hizmetlerinden bu zırvaları defalarca dinlemiştim. Şikayetvar ın bir yaptırımı yok.

  • Teknosa Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön