27 Mayıs
Yorum Yap
#10487705

Teknosa'nın Etiket Fiyatından Satış Yapmaması Sorunu!

26.05.2018 tarihinde, Mavibahçe AVM İzmir'deki Teknosa'dan, etiketinde 799 TL yazan Xiaomi Red Mi 5 Plus 64 GB telefon'u almak istedim. Çalışan etikette hata var diyerek ilgili telefonu, etiketteki fiyattan satış işlemini yapmadı. Fiyat etiketi yönetmeliği'nde "Madde 10 – (1) malın satış fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark olması durumunda tüketici lehine olan fiyat uygulanır. " denilmektedir. Teknosa'nın, ilgili yönetmeliğe aykırı davranıp hak kaybıma sebep olmasından dolayı şikayetçiyim.

Önder 262 Okunma

Cevaplar

 • Önder'in Teşekkür Mesajı29 Mayıs

  Bugün hesabıma hediye çeki tanımlandı ve telefonu etiket fiyatı üzerinden sipariş ettim. Bu kadar kısa bir sürede sorunu çözüme kavuşturmanıza hayran kaldım. Teşekkürler Teknosa!

 • Önder29 Mayıs

  Bugün hesabıma hediye çeki tanımladılar ve telefonu etiket fiyatı üzerinden sipariş ettim. Bu kadar kısa bir sürede sorunu çözüme kavuşturmalarına hayran kaldım. Teşekkürler Teknosa!

 • Teknosa Temsilcisi27 Mayıs

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler