17 Ekim 2016 #6708406

Teknosa'nın 1 Yıllık Ek Garantisi Ek İşkenceye Dönüştü

Teknosa'dan almış olduğum Galaxy Note 2 telefonum arıza yapması nedeniyle tamiri için ek garantiden yararlanarak mağazaya verdim. Bu konuda kanun açık eğer mağaza ürünü 10 gün içerisinde onaramazsa müşteriye bu ürünün yerini tutacak geçici bir ürün vermek zorunda. Ben Teknosa mağazasına bunu ilettiğimde bunu yapmanın mümkün olmayacağını söylediler. Eyvallah dedik. Daha sonra aradan 20 işgünü geçmesine rağmen telefonum gelmedi mağazaya tekrar gittim. Henüz 17 gün olduğunu söylediler. Devletin iş günü saydığı cumartesini Teknosa iş gününden saymıyormuş. Ona da eyvallah dedik. Aradan 4 gün sonra kendi hesaplarıyla 20 iş gününün tamamlanmasıyla mağazaya tekrar gittim. Ürünün gelmediğini belirttiler müşteri hizmetlerini aradım bana döneceklerini belirttiler. 5 gün geçti arayan soran yok. Sonuç olarak telefon 1 aydır ortalarda yok. Yine gittim birkaç gün bekleyin diyorlar. Koca bir hiç.

Mustafa 740 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa25 Ekim 2016

  Teknosa'dan konu ile ilgili arayan soran yok. Telefon da yok ortalarda. Teknosa'nın kapısından içeri girmem şu saatten sonra. Böyle ilgisiz böyle alakasız bir firma yok. Ancak bol bol reklam yapıyorlar. Tekno Garanti tamamen yalan dolan. Telefonumu göndereli tam 36 gün oldu arayan soran yok. Aradığımda da benim aramamın süreci hızlandırmayacağını belirtiyorlar. Galaxy Note ıı telefonumu kendilerine hediye ediyorum. İhtiyaçları varsa bir tane daha alıp gönderirim.

 • Mustafa19 Ekim 2016

  Aradan geçen 3 güne rağmen geri dönüş olmadı. Teknosa'dan şikayeti yazdığım gün 1 defa arandım telefonu duymadım daha sonra 2 defa geri dönüş yaptım müşteri hizmetlerine bana döneceklerini benim onları sürekli aramamın süreci hızlandırmayacağını söylediler her zamanki gibi arayan soran yok. Bugün itibarı ile Teknosa'yı hem hakem heyetine vereceğim hem de mahkemeye.

 • Teknosa Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

 • Teknosa Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön