25 Ekim 2016 #6780514

Teknosa'dan Telefon Aldım Arızalandı Tamire Verdim 2 Aydır Telefonumu Alamıyorum

Gebze Center mağazasına gidiyorum telefonumu soruyorum en son 19:10:06'da gittim cihazım ne zaman gelicek? Bu akşam 19.00'da kesin gelir dediler. 19.00'da Teknosa teknik servis bölümünü abartısız 20-30 kez aradım. Telefona çıksa cihaz gelmedi dese uzatmayacağım. Neyse Gittim baktım yoğunluk mu var? Baktım servis bölümünde iki personel bir müşteri var telefonu yine çaldırdım çalıyor ben oradayım G.Korkmaz hanım da boşta ama telefona bakmıyor. Telefona neden bakmadığını soruyorum bir de yoğunluk var diyor. Şu an bir kişi var dedim, az önce yemekten geldim. Yemekten sonra telefona bakmıyor musunuz?. Ufak bir münakaşadan sonra. Başladı konuşmaya yok ben size bakmak zorunda değilim istersem sizinle ilgilenmem, beni yargılayamazsınız Teknosa bu olamaz prestij "0" böyle kalitesiz, depresif, empatiden yoksun personel, prestiji öldürüyor, sizinle alışverişimi kestim çevreme de bunu yayıyorum.

Poyraz 228 Okunma

Cevaplar

 • Poyraz27 Ekim 2016

  İki kez cihazı garantiye verdim. Kısacası yaklaşık 60 gündür cihaz tamir görecek. İlk verdim kesinlikle onarım istemediğimi bildirip değişim talep ettim. Sonra bana mesaj geldi cihaz 110 TL ücret karşılığında yapılacak kabul ediyor musunuz? Sinirlendim hiç düşünmeden hayır dedim ve sonra gidip Appel'dan 6S aldım aşırı memnunum. Teknosa'dan aldığım cihazı da yaptırayım ve satayım dedim. 20:09'da tekrar garantiye verdim ve ücreti de yatırdım. Cihazım hala gelmedi en son 19:10'da gittim cihazı sordum kargoda bu akşam kesin gelir denildi. Akşam gittim cihaz yok üstelik personelden (Gamze Korkmaz) bir ton azar işittim. Şimdi de kargoyla aramız bozuk bir sürü cihaza ulaşamıyoruz deniliyor. Nasıl bir kurumsanız kargonuz cihazlara el koyuyor. "Şikayetimi sadece cihaza vermiş olduğum ücret ve tamir ücretine karşılık alırım. Teknosa'dan ve KVK'dan hiç memnum değilim lütfen kimse bulaşmasın... "

 • Teknosa Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz,  Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.   Saygılarımızla   TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön