11 Temmuz
#12255808

Teknosa'dan Alışveriş Pişmanlığı

Yaklaşık bir ay önce 41 Burda Teknosa mağazasından bir televizyon satın aldım. İstanbul'da ikamet ettiğimi söyledim sorun olmayacağını 1-2 gün içerisinde teslim edilebileceği söylendi. Peşin ödeme ile LG marka televizyonu satın aldın son bir adet kaldığı da satış sırasında ürünü satan çalışan tarafından laf arasında bahsedildi. 10. günün sonunda, uzun uğraşlar neticesinde televizyon teslim edildi. Bu 10 gün içerisinde binbir türlü laf oyunu yapıldı ürün teslim edilmiş gözüküyor, bir yanlışlık olmuş vb. fakat o da ne! Teslim edilen ürünü ün paketi açık.


Üstelik açık paket ürünlerin garanti kapsamına girmediğini ürünün kurulumu yapılana kadar ürünün paketini açmamamız konusunda bize kendileri uyarıda bulunmalarına rağmen. 10 gün önce mağazada iki ürün var biri muntazam şekilde kapalı bir kutu bir diğeri teşhir ürünü 10 günlük uğraş sonu teslim edilen açık kutu akla hiç iyi düşünceler bırakmıyor haliyle. Uzun şikayetler sonrası TV'nin geri alınacağı ve kapalı kutu teslim yapılacağı söylendi.


Bugün yaklaşık bir ay oldu her gün mağaza ve müşteri hizmetleriyle kibarca konuşmaktan yoruldum. Paramla beraber daha değerli olan vaktimi hakları olmadıkları halde harcadılar.

Fatih Fatih 278 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz,   Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.     Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları