15 Ekim 2016

Teknosa.com Ve Müşteri Hizmetleri Fiyasko

14.10.2016 tarihinde teknosa.com'dan iPhone 7 ürününü mağazadan hemen teslim olarak satın aldım. 1 saatte mağazadan teslim alabileceğim yazıyordu. Ayrıca bana siparişiniz hazır diye mail atılması gerekiyordu. 2 saat sonra ilk önce siparişi teslim alacağım mağazayı 3 kere aradım, telefonu açmadılar. Daha sonra müşteri hizmetlerini aradım. Bana ekranlarına düşmediklerini, ekranlarına düşmesi için bildirim gönderdiklerini ve benim mağazaya 1-2 saat içinde gitmem durumunda ürünü teslim alacağımı söylediler.


Mağazada ilgili birime gittim. Ekranlarına benim siparişimin düşmediğini söylediler ve ek olarak stoklarında hiçbir iPhone 7 'nin olmadığını belirttiler. Halbuki sayfalarında mağazalarında ürün stokta ve hemen al şeklinde görünüyordu ve şu saat itibari ile hala ürün stoklarında görünüyor. Daha sonra mağazalarındayken müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve tam bir fiyasko!

Ergin 106 Okunma

Cevaplar

  • Ergin20 Ekim 2016

    Bir hafta olacak neredeyse hala ücretimi hesabıma yatırmadılar. Böyle bir saçmalık görmedim. Bütün avukatlarımla gereken dava sürecini başlatacağım.

  • Ergin15 Ekim 2016

    Aynı zamanda müşteri hizmetlerinin nezaketsizliği kendi bilir gibi konuşmaları tam bir fiyasko. Bu sorunun bugün içinde çözülmesini bekliyorum. Teknosa gibi kurumsal bir firmanın adı zedeleniyor bu gibi komik şeylerle. Bugün çözülmezse siparişimin iptalini ve paramın hemen iadesini istiyorum. Bu konunun da takipçisi olacağımdan emin olabilirsiniz. Gerekli mercilere şikayetimi yapmaya devam edeceğim.

  • Teknosa Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön