07 Mayıs 2013

Teknosa Yanlış Yetkili Servise Gönderme!

Teknosadan almış olduğum iphone 5 telefonumda genel olan kenar soyulma problemi yüzünden garantiye göndermek için bayiye verdim. Bana iletilen bilgi Telesevice garantisinde olduğu ve 20 iş günü içerisinde sorun çözülmez ise değişimin yapılacağını ilettiler. Aradan geçen 12 gün den sonra teleservice telefonun garanti servisi olmadıklarını telefona işlem yapılmadan teknosaya geri gönderileceğini ilettiler.


Teknosa ise telefon garantide diyor. Nasıl olucak ? telefon yasal değil mi idi. ? teknosa kaçak telefon mu satmaktadır ? mağduriyetimi nasıl giderecekler ? geri dönüş yapılacağını ilettiler ama hala bir telefon yok. Teknosa takip numaram : 4122949-2.

Volkan 101 Okunma

Cevaplar

  • Volkan16 Mayıs 2013

    Meerhaba, Şikayetim çözülmemiştir. AR teknolojide yetkili servis değilmiş. Almıs oldugum elefonun yekili servisini bulamıyoruz.

  • Volkan13 Mayıs 2013

    Geri donusunuz için teşekkürler. Bugun Teknoasist ile görüşüm. Ar eknolojiye gönderildiğini ancak orasıda urunun gelmediğini iletti. Teknosa nasıl böyle işinin ehli olmuyan yetkili servisler ile çalışır ? bugun 13. iş gunum. Telefonu alırken hemen aksiyon alınıcagını Bilkom güvencesinde oldugunu ilettiler. Teknosadan bir daha bir şey almam her seyin en ucuzunu en pahalıya saıyolar isim önemli değilmiş. Saygılarımla.

  • Teknosa Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön