14 Ekim 2016 #6682921

Teknosa Yalan Çıkan Sigorta

Teknosa'dan bilgisayar aldım ve bana size sigortada yapalım, yurtta kalıyorsunuz çalınırsa falan diye. Elime bir broşür tarzı bir kağıt verdi, orada hırsızlık ve kazaen gibi olaylarda zararın telafisinden bahsediliyordu. Tamam dedim sonra ek garantinin kapsamı olan bu sigorta ile ilgili olan belgeleri ve garanti faturaları hepsini kutunun içine koydu. Satışı yapan eleman da satış yapmaya çalışırken her türlü hırsızlık olaylarında firma size yeni ürün yollar deyip durdu.


İki ay geçti aradan benim bilgisayar çalındı. Ama bu sefer Teknosa her şeyi reddederek bana hakkım olan sigorta parasını ödemiyor. Beni mağdur ettiklerini kaç kez uygun bir dille anlatmaya çalıştım, fakat yok. Teknosa bilgisayarı geri veremeyiz deyip duruyor. Buradan yetkililere sesleniyorum; bu nasıl iş ahlakıdır? Sadece maaşınızı alıp cebinizi doldurmakla uğraşmayın lütfen. Sizin yüzünüzden şu an okulu bırakma seviyesindeyim.

Rahmeli 482 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz değerlendirilmek üzere işleme alınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla TeknoAsist Merkezi 0 850 222 55 99 / www.teknosa.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön