01 Nisan 2013 #1716101

Teknosa Wietnam Üretimi Galaksi s3 Satıyorlar!

Geçen hafta teknosa'dan kendim ve eşim için olmak üzere iki tane galaksi s3 aldım. gri ve beyaz. ve aynı gün E***' de 100 lira daha ucuz olmasına rağmen Teknosa'ya olan güvenim nedeniyle toplamda 200 tl fazla vererek aldım. Fakat aldığım ürünün birisi China birisi Wietnam üretimi. Kore değil, Taiwan değil, neden wietnam.


Çin'in bu konudaki ortalama kalitesine birşey demiyorum. fakat ben teknoloji ile wietnam'ı bir arada hiç duymadım. dahası telefonların ekran görüntü kaliteleri farklı, ses kaliteleri aynı dosyada bile farklı çıkyor. wietnem üretimi gerçekten kötü çıktı. Teknosadan bugüne kadar birçok ürün almıştım ama artık güvenim kalmadı. neden ithal ettikleri ürünlerde seçici değiller.

Mehmet 126 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön