09 Mayıs 2013 #1788747

Teknosa USB Sürücüleri Çalışmıyor!

9 ay önce aldığım laptop ESC tuşu çıktı ayrıca bilgisayarda USB sürücüleri çalışmıyor ve Wiarles sorunu için servise gönderdiler bilgisayarımı 1 aydır bilgisayar yok ortada en son benimle irtibata geçtiler klavyemin yeniden değişmesi gerektiğini bunun içinde 175 TL ödemem gerektiğini söylediler.


Kesinlikle kabul etmeyeceğimi sadece yazılım atıp göndermelerini söyledim ama hala 1, 5 ay oldu bilgisayardan haber yok. Değerli tüketiciler araştırdım teknosa servisi herkese hemen hemen aynı şeyi yapıyormuş.

Hasan 30 Okunma

Cevaplar

  • Teknosa Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle müşterimizin yaşamış olduğu durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterimizin belirtmiş olduğu irtibat numarasından arama yapılmış fakat kendisine ulaşılamamıştır. Teknosa’da müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, Teknosa hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu kapsamda müşterimizin talebini ‘’4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un maddeleri gereği “gerekli koşulların ve şirket uygulamalarımız kapsamında verdiğimiz alternatif hizmeti koşullarının da oluşması durumunda talebi karşılanacaktır. Satış sonrası operasyonel desteğimizi anlatabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için müşterimizin tarafımıza ulaşmasını rica ederiz. Saygılarımızla, TeknoAsist Merkezi İletisim Bilgileri : TeknoAsist Merkezi Numaramiz : 444 55 99 (7 gun 24 saat ulasabilirsiniz ) Web Adresimiz : www.teknosa.com / www.teknosaasist.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön